fbpx

OKULARY JEDNOOGNISKOWE to perfekcyjna moc widzenia na całej powierzchni soczewki. Niezwykle precyzyjne rozmieszczenie mocy w soczewce sprawi, że wada praktycznie przestanie dla Ciebie istnieć. Przestaniesz ją zauważać. Będziesz swobodnie funkcjonować w każdej sytuacji. Idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują jedną parę okularów albo do dali, albo do bliży. Okulary te można różnie uszlachetniać, w zależności od potrzeb klienta mamy w ofercie soczewki z antyerfleksem lub z róźnym stopniem utwardzenia.

OKULARY PROGRESYWNE ułatwiają funkcjonowanie w życiu codziennym. Można zdecydować się wyłącznie na jedną parę okularów do każdej odległości bez konieczności zmiany okularów w przypadku widzenia bliży, dali i odległości pośrednich. Posiadamy soczewki okularowe, które uwzględniają sposób użytkowania okularów, anatomię oka oraz ciała, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo szerokie pola widzenia i natychmiastową adaptację. Klient może cieszyć się wysokim komfortem widzenia. Szkła w pełni zindywidualizowane, biorące pod uwagę wszystkie parametry użytkownika i wybranej przez niego oprawy okularowej.

OKULARY BIUROWE sprawiają, że nawet wielogodzinna praca wymagająca patrzenia na bliskie odległości jest komfortowa. Powalają na wygodne widzenie bliży i odległości pośrednich. Zapewniają ostre widzenie zarówno przedmiotów leżących blisko, w pośredniej odległości i obiektów nieco oddalonych . Bardzo dobre uzupełnienie dla okularów progresywnych. Wszystkim osobom, które pracują z urządzeniami emitującymi światło niebieskie w szczególności polecamy soczewki z powłoką, która blokuje nadmierny przepływ promieni niebieskich do naszego oka. W naszych salonach dowiesz się, jakie uszlachetnienie będzie dla Ciebie najlepsze.

FOTOCHROMY Okulary, które w pomieszczeniach są białe i pod wpływem promieni słonecznych zabarwiają się i zastępują nam okulary przeciwsłoneczne. Posiadamy kilka kolorów zabarwień fotochromów. Warto zapytać naszego doradcy o soczewki odpowiednie dla siebie, ponieważ dzisiejsze konstrukcje pozwalają na to aby soczewka zabarwiała się również w samochodzie.

OKULARY DLA KIEROWCÓW W ofercie mamy soczewki dla kierowców, które mają specjalną konstrukcje stworzoną z myślą o osobach, które potrzebują dobrze widzieć w dal i na odległości pośrednie (deska rozdzielcza), dodatkowo na tych soczewkach polecane jest specjalne uszlachetnienie, dzięki któremu prowadzenie samochodu po zmroku jest dużo łatwiejsze.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Z KOREKCJĄ Każdy, kto nosi okulary na co dzień może pozwolić sobie na okulary przeciwsłoneczne dla swojej wady wzroku. Możemy zabarwiać soczewki jednoogniskowe, ale także progresywne. W zależności od potrzeb klienta soczewki mogą posiadać polaryzację, albo ochronę UV.