fbpx

Marka własna opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych Piotr Biernacki

Okulary na RATY 0% Pozwól sobie na więcej!

Planujesz kupno okularów I nie chcesz martwić się jednorazowym, dużym wydatkiem?! Właśnie dlatego uruchomiliśmy możliwość zakupu okularów na RATY!

Decydując się na nowe okulary w salonach Optico, umowę ratalną można podpisać na miejscu, bezpośrednio przy zakupie oprawek.

Zakup ratalny krok po kroku:

  • wybierz model oprawek oraz rodzaj soczewek
  • wypełnij z doradcą wniosek w wybranym salonie
  • po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, podpisz umowę

Co warto wiedzieć?

minimalna wartość zakupu okularów100 zł
okres spłaty kredytu10 rat
wymagania dokument tożsamości, ustne doświadczenie o dochodach
opcje spłat ratalnych10 rat 0% (RRSO 0%)
dostępność oferty salony Optico w Śremie oraz w Poznaniu

Propozycja 10 rat 0% 1:

¹ Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „10 rat 0%” wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 03.08.2020 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1500 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1500 zł; całkowita kwota do zapłaty 1500 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych 150 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 14.12.2020 r. do dnia odwołania.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły u sprzedawcy oraz na www.santanderconsumer.pl

OPTICO Piotr Biernacki występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.