O FIRMIE

Firma Optyczna Optico działa od 1990 i posiada 5 salonów w Poznaniu i okolicach. W bieżącym roku zamierzamy otworzyć dwa kolejne salony w Poznaniu.

 

W każdym naszym salonie znajduje się specjalistyczny gabinet wyposażony w profesjonalne sprzęty renomowanych firm, w których jest możliwość wykonania badania przez specjalistów ochrony wzroku, okulistów oraz optometrystów.

Używając najnowocześniejszego sprzętu dbamy o jakość na każdym etapie świadczenia usług. W salonach Optico zostaniecie Państwo obsłużeni miło, fachowo i w komfortowych warunkach, a nasza profesjonalna kadra zadba o Państwa zadowolenie tak w sferze jakościowej jak i finansowej. Warto zaznaczyć, że cały personel przechodzi cykliczne szkolenia a jakość świadczonych usług osobiście nadzoruje właściciel firmy – Piotr Biernacki.

W naszej ofercie znajduje się ponad kilka tysięcy opraw okularowych z różnych półek cenowych w tym renomowanych firm docenianych przez klientów na całym świecie.

Stali klienci firmy, mogą liczyć na korzystne rabaty przy zakupie okularów. Dbamy również o portfele emerytów i rencistów, którzy każdorazowo otrzymują 15% rabat. W naszych salonach honorujemy również recepty NFZ.

Staramy się aby klienci z chęcią wracali do naszych salonów, zarówno w celu wyrobienia nowej pary okularów jak i w przypadku wykonania napraw. Problem z okularami, to nie tylko problem klienta, ale to również NASZ problem.CERTYFIKATY

   PODZIĘKOWANIA

 

  • slider-bottom-01.png
  • slider-bottom-02.png
  • slider-bottom-03.png
  • slider-bottom-04.png
  • slider-bottom-05.png
  • slider-bottom-06.png